Włosy są jednym z najważniejszych atutów każdej kobiety. Zależy nam, aby nasze włosy były zdrowe, lśniące i długie, jednak często w wyniku stosowania zbyt mocnych kosmetyków lub traktowanie ich gorącym powietrzem stają się osłabione, co powoduje ich łamliwość oraz przesuszanie się. Dlatego bardzo ważne jest, aby przyjmować odpowiednie suplementy, które pozwolą na wzmocnienie włosów, a tym samym zmniejszą ich łamliwość i pozwolą zachować włosom piękny wygląd.

Jaki suplement diety wybrać?

Obecnie na rynku jest bardzo dużo suplementów diety, które mają za zadanie wzmocnić nasze włosy. Przy wyborze powinniśmy kierować się ilością zawartych w nich składników, dzięki którym mamy szansę osiągnąć pożądany efekt. Jednym z takich produktów jest suplement diety Solgarktóry dzięki ogromnej ilości zawartych w nim składników odżywczych sprawi, że kondycja włosów ulegnie znacznej poprawie. W suplemencie znajduje się przede wszystkim dużo MSM (metylosulfonylometanu). Jest to związek siarki pozyskiwany z sosny, który sprawi, że nasze włosy będą mocniejsze. Dzieje się tak, ponieważ MSM jest głównym składnikiem budującym keratynę, która występuje w dużych ilościach w strukturze włosa. Na drugim miejscu znajduje się krzem oraz cynk, które mają wpływ na odżywienie cebulek włosowych.

Jak działa przedstawiony suplement?

Suplement diety Solgar posiada dużą ilość MSM, którego spożywanie spowoduje wzmocnienie struktury włosa- co za tym idzie- włosy staną się grubsze, mocniejsze i mniej podatne na uszkodzenia. Natomiast krzem i cynk obecny w tych tabletkach pobudzi cebulki włosowe, dzięki czemu uzyskamy mnóstwo nowych włosków, tzw. "baby hair". Wysyp maleńkich, nowych włosków przypominających meszek spowoduje uniesienie włosów u nasady, dzięki czemu uzyskamy większą objętość włosów.

Dlaczego warto wybrać te tabletki?

Produkt nie zawiera cukru, soli drożdży, pszenicy, soi, glutenu oraz produktów mlecznych, dzięki czemu nie niesie ryzyka wystąpienia reakcji alergicznej i jest odpowiedni dla wegetarian. Suplement diety Solgar jest jednym z niewielu dostępnych na rynku z tak dużą ilością składników potrzebnych do odżywienia włosów. Dzięki połączeniu wszystkich najważniejszych substancji, Solgar niewątpliwie wyróżnia się na tle innych suplementów. Ciężko znaleźć drugi taki produkt, który zawierałby wszystkie te mikroelementy. Suplement diety Solgar jest idealny dla kobiet, którym zależy na zdrowych włosach. Podczas stosowania tego suplementu zauważymy również efekty w postaci wzmocnionych paznokci, ponieważ wyżej wymienione składniki świetnie sprawdzają się w ich pielęgnacji.