Miłość jest piękna. A miłość podkreślona ceremonią ślubną zwykle jest też kosztowna. Nie trzeba jednak rezygnować z weselnych atrakcji, ani brutalnie skracać listy gości, aby móc trochę zaoszczędzić. Dzięki znajomości scrapbookingu stworzycie wspaniałe zaproszenia, a wieczór spędzony przy piekarniku zaowocuje pysznościami dla gości. Po co przepłacać?

Zaproszenia

ScrapbookingChociaż zaproszenia wykonywane przez profesjonalnych artystów niewątpliwie są pomysłowe i oryginalne, to potrafią osiągnąć zawrotne ceny. Rozwiązanie? Kupcie sobie zestawy papierów do scrapbookingu, nożyczki, klei oraz dodatki, i sami sobie zróbcie zaproszenia!

Pamiętajcie, że nie jesteście maszynami do drukowania identycznych zaproszeń. Wprawdzie powinny one być wykonane w jednym stylu, ale delikatnie różnice tylko podkreślą indywidualność każdego z nich. „Nie ma błędów, są tylko szczęśliwe przypadki”, jak mawiał Bob Ross malując swe krajobrazy. A wy tę samą filozofię możecie wykorzystać przy tworzeniu scrapbookingowych zaproszeń.

Dekoracje

Girlandy, ubranka na kieliszki Pary Młodej, ozdoby z papieru - nie może zabraknąć takich drobiazgów na weselu. Nie rzucają się w oczy, nie odwracają uwagi gości od pięknej Panny Młodej, ale kiedy ich brakuje, to od razu sala wydaje się być taka.. nijaka. Niedokończona. Dlatego nie warto z nich rezygnować, a jedynie wykonać je po swojemu i zaoszczędzić na papierowych sercach sprzedawanych po zawyżonych cenach.

Rękodzieło jest obecnie niesamowicie popularne, a zatem w Internecie znajdziemy niezliczone ilości poradników pokazujących jak stworzyć rozmaite dekoracje w zaciszu własnego domu. Mogą to być ażurowe kule do zawieszenia pod sufitem, które wykonacie przy pomocy zaledwie balonów i grubej włóczki. A może brakuje wam ozdoby weselnych stołów? Nie ma nic prostszego niż wypełnienie wodą eleganckich kieliszków i włożenie do nich małych świeczek.

Podziękowania

Decoupage pomaga wyrazić naszę podziekowania. Mało co powie „dziękuję” tak dobrze, jak prezenciki dla gości wykonane waszymi własnymi rękami. Nie muszą być one skomplikowane, a już z pewnością nie musicie zakładać własnej pasieki do rozdawania słoiczków z miodem. Aby zrobić małoskomplikowane prezenciki, wystarczy kupić wszystko co niezbędne do scrapbookingu, na stronie https://nastrychu.pl/, a następnie przystąpić do roboty.

Innym sposobem , którym mało kto pogardzi, są słodkości. Do wykonania naszej propozycji będziecie potrzebowali przede wszystkim piekarnika. Najprostsze będą muffinki w jakimś powszechnie lubianym smaku, a dla podkreślenia ich wyjątkowości możecie je przyozdobić w sposób pasujący do stylu wesela. Ubierzcie je w śliczne papilotki i zapakujcie w eleganckie pudełka prezentowe, a nikt się nie oprze takiemu podarunkowi.