Meble dla niemowląt Bellamy Fino

Gdy urządzamy pokój dla dziecka, często stawiamy przede wszystkim na takie rozwiązania, które wydają się nam długofalowe i praktyczne. Jeśli chcemy, aby pokój dla naszego malucha był urządzony z myślą o kolejnych latach, ale i wygodzie, warto wybierać meble dla niemowląt Bellamy Fino – uniwersalne, rosnące wraz z dzieckiem, a do tego zapewniające sporo przestrzeni na zabawę i odpoczynek.

Im bardziej bogata jest kolekcja, tym więcej mamy możliwości w przypadku rozszerzania powierzchni pokoju czy po prostu dosztukowania kolejnych mebli wraz z rosnącymi potrzebami dziecka. Sprawdźmy, czym wyróżniają się cenione i bardzo popularne wśród rodziców meble dla niemowląt Bellamy Fino, że cieszą się aż takim powodzeniem i zainteresowaniem.

Co jest potrzebne od urodzenia?

Na początek warto się zastanowić, jakie produkty i meble dziecięce będą w ogóle nam potrzebne od momentu pojawienia się dziecka na świecie. Z pewnością jednym z nich jest łóżeczko – w przypadku mebli dla niemowląt Bellamy Fino jest to wersja większa z możliwością przekształcenia na tapczanik, gdy dziecko jest już większe. To świetny wybór zarówno w sytuacji, gdy urządzamy osobny pokój dla dziecka, jak i wówczas, gdy maluch będzie początkowo spał w naszym pokoju. Wygodna, dołączana do zestawu szuflada montowana na dole łóżeczka pozwoli nam schować np. ubrania zimowe, zapasy pieluszek jednorazowych czy wszystkie inne rzeczy, które nie są nam potrzebne bezpośrednio na wierzchu.

Wygodna pielęgnacja

Wielu rodzicom zależy również na tym, aby pielęgnacja ich dziecka przebiegała wygodnie i bez konieczności poświęcania własnego kręgosłupa. Z tego powodu meble dla niemowląt Bellamy Fino posiadają w swojej kolekcji wygodną komodę, w której zmieścimy wszystkie niezbędne kosmetyki, pieluszki i podstawowe ubrania, a także na której umieścimy przewijak. To świetne miejsce do przeprowadzania podstawowych zabiegów u dziecka, np. ubierania po kąpieli, masowania czy zmieniania pieluszek. Przewijak sprawdzi się również dla nieco większych niemowląt, które jeszcze nie poruszają się samodzielnie.

Dla nieco starszych niemowląt i dzieci

Kolekcja mebli dla niemowląt Bellamy Fino sprawdzi się również w przypadku nieco starszych dzieci. Co to oznacza? W kolekcji znajdziemy meble, które ucieszą dzieci już chodzące i chętnie organizujące swoją przestrzeń w pokoju, tzn. np. skrzynię na zabawki, do której można schować ulubione misie. Łóżeczko wymienić można na większe, doskonałe nawet do wieku nastoletniego, zaś dzieci starsze, chodzące do przedszkola i szkoły chętnie skorzystają z biurka.