Poszukując nowych inspiracji w Internecie można natknąć się na różnego rodzaju oferty nauki języka obcego. Jedną z ciekawszych opcji jest wybór języków azjatyckich, takich jak chiński. Akademia języka chińskiego Wushi jest doskonałą propozycja dla wszystkich fanów kultury wschodniej.

Dla kogo takie kursy?

akademiachinskiego.com.pl

Oferta Wushi skierowana jest do wszystkich osób niezależnie od wieku i płci. Elementem łączącym ich wszystkich jest pasja do języków obcych oraz chęć nauczenia się chińskiego. Grupy tworzone są z 8 osób podobnych do siebie poziomem, które są zmotywowane do systematycznego pogłębiania wiedzy o kraju, kulturze, języku. Poziom początkujący stanowi zachętę do kontynuacji nauki we własnym zakresie. Lektorzy uczący w akademii Wushi (akademiachinskiego.com.pl) charakteryzują się pozytywnym nastawieniem do świata i ludzi. Ich pasja i zaangażowanie szybko udzielają się innym, tak więc każde zajęcia są wspaniałą okazją do nauczenia się czegoś nowego, niekoniecznie związanego z danym tematem. Liczne dygresje i historie związane z Chinami pomogą wprowadzić egzotyczną atmosferę na zajęciach.

Z chińskim za pan brat

Kursy oparte są na programie „praca na zajęciach = praca w domu”. Każdy uczeń decydujący się na uczestniczenie w kursie zobowiązuje się do poświęcania takiej samej liczby godzin na pracę samodzielną co z lektorem. Zajęcia w grupach umożliwiają szybsze doskonalenie swoich umiejętności przez liczne zadania na konwersację oraz opowiadania tematyczne. Akademia języka chińskiego Wushi oferuje ogromny zbiór materiałów dydaktycznych jak i pomoc profesjonalnie przeszkolonej kadry lektorów. Ogromny nacisk kładzie się na przydatną wiedzę, czyli na słownictwo codziennego użycia, które pozwoli na przeprowadzanie konwersacji na poziomie podstawowym. Idealna propozycja dla fanów kultury azjatyckiej oraz dla pasjonatów języków obcych. Po ukończeniu kursów uczeń jest w stanie przystąpić do egzaminu, który jest przeprowadzany tylko dla sprawdzenia swojego poziomu wiedzy, tak więc jego rezultat jest informacją zwrotną odnośnie poczynionych postępów. Jest to również dobry moment na przyjrzenie się temu, czego się nie umie. Certyfikat ukończenia kursu na danym poziomie jest przyznawany każdemu uczniowi szkoły Wushi.