Chusta Buff to wielofunkcyjny element odzieży, wyglądający jak tak zwyczajny komin. Zrobiony jest z oddychającego, dobrej jakości materiału, dlatego doskonale sprawdza się zarówno podczas uprawiania różnorodnego sportu jak i w codziennym użytkowaniu. Jego największą zaletą jest uniwersalność i wiele możliwości zastosowań. Najbardziej popularne sposoby zostaną przedstawione w dalszej części artykułu.

Sposób 1: szalik

Chusta Buff założona na szyję wygląda jak zwyczajny szalik typu komin. Plusem takiego "szalika" jest zdecydowanie fakt, że chroni przed wiatrem i chłodem, a po zdjęciu nie zajmuje dużo miejsca.

Sposób 2: maska

Obecnie coraz częściej słyszymy o smogu, czy po prostu zanieczyszczonym powietrzu. Dzięki tej chuście założonej sposobem pierwszym wystarczy nasunąć jej część na nos i usta, aby odsłonić się od wpływu nieczystości z powietrza.

Sposób 3: kominiarka

Od wpływu zimnego powietrza można osłonic również całą głowę, a to wszystko za pomocą tej samej chusty Buff! Wystarczy naciągnąć tylną część na głowę, a przednią aż nad oczy, po czym wywinąć ją tworząc podwójną warstwę materiału.

Sposób 4: kaptur

Ten sposób jest podobny do poprzedniego, jednak daje większą swobodę oddychania. Tylną część chusty nasuwamy na głowę pozostawiając odkrytą twarz.

Sposób 5: czapka

Chusta Buff może tworzyć czapkę samodzielnie lub być dodatkiem ocieplającym pod zwyczajną czapkę. Należy nałożyć odwróconą na lewą stronę chustę na głowę, po czym zakręcić jej drugą połowę w "świderek" i ponownie nałożyć na głowę. chusta buff W chłodniejsze dni chusta może służyć również jako szalik.

Sposób 6: opaska na rękę

Chusta nie musi znajdować się jedynie na głowie - zawinięta kilkukrotnie na nadgarstku wygląda równie dobrze i stylowo, a dodatkowo sprawia, że zawsze mamy ją przy sobie.

Sposób 7: opaska na głowę

Jest to doskonała opcja dla osób o bujnych włosach, gdyż podtrzymuje fryzurę w ryzach i zapobiega wpadaniu grzywki do oczu.

Sposób 8: gumka do włosów

Jeśli pod ręką nie mamy akurat gumki do włosów, a koniecznie potrzebujemy wygodnej fryzury, możemy użyć również zwiniętej chusty Buff do związania niesfornych włosów.

Sposób 9: czapka pod kask

Chusta Buff jest idealną opcją do założenia pod kask, bo przylega ściśle do głowy, chroniąc ją przed otarciem, a jednocześnie nie przegrzewając nadmiernie skóry. Na koniec warto podkreślić, że przedstawiono tu wyłącznie kilka przykładowych sposobów wiązania chusty. Są to propozycje, które można samodzielnie modyfikować i dopasowywać do własnych potrzeb i upodobań. A możliwości chusty ogranicza jedynie wyobraźnia użytkownika! Wielofunkcyjne chusty Buff możesz znaleźć tutaj:  https://buff.pl/pol_m_Chusta-Buff-1011.html.