Agata Skowron

Wiele osób marzy o uprawie ziół czy warzyw na parapecie okiennym. Szczypiorek i bazylia wyhodowane we własnej kuchni są zdrowe i mogą być dostępne przez cały rok. Czasami jedyną szansą na posiadanie oryginalnego egzemplarza jest zdobycie nasionka i próba uzyskania z niego dorosłej rośliny. Idealnym rozwiązaniem może okazać się samonawadniająca się szklarenka.

Każda profesjonalna stylistka rzęs i makijażystka musi posiadać w swoim salonie wysokiej jakości lampę. Oświetlenie w salonie kosmetycznym odgrywa bardzo ważną rolę.

Kanarek to bardzo ładne i niesprawiające większych problemów zwierzę. Nie wymaga wyprowadzania, częstego sprzątania czy specjalnego przygotowywania posiłków.

Jazda na rowerze, choć przyjemna i mogąca podnieść sprawność organizmu, może być też niebezpieczna dla życia. W przypadku takich rekreacyjnych prób zadbania o swoją kondycję proponuje się różne rozwiązania, przede wszystkim chroniące głowę przed różnymi negatywnymi czynnikami.

Trądzik, pokrzywka, blizny, rozstępy to tylko niektóre problemy skórne, z którymi muszą zmagać się kobiety na każdym etapie swojego życia. Walka z nimi nie musi być skazana na porażkę, na rynku ważne miejsce zajmują w dzisiejszych czasach zwłaszcza te wyroby kosmetyczne, które powstają z naturalnych, czystych ekstraktów roślinnych.